Şirektimizin 2003 yılından beri ürettiği Mirtels oyma makinaları, heykellerdeki fotoseramik ve portre üreticileri arasında kendisini çok iyi gösterdi. Şirketimizin ürettiği Mirtels taş oyma makinaları ve seramik yazıcıları, eşsiz özellikleri ve optimal fiyatı sayesinde şirketimize ün kazandılar ve bu piyasanın çok özel bir olması ile birlikte ünvanımızı ünlü marka haline getirdiler.

 

Mirtels şirketi ürünleri

Sunduğumuz ürünler arasından seramik için Mirtels yazıcıları, Mirtels darbeli ve lazer oyma makinaları mevcut. Modellerimiz son nesil ekipmanlarıdır, bunlarla gabbro, granit, polimer granit gibi en çok kullanılan taş türlerinin kaliteli işlenmesi mümkün.

Mirtels lazer taş oyma makinalarının fiyatı rakip olan üreticilerin alternatif oyma makinalarınden daha uygun ve tabii ki bununla mezar taşları ve heykel üretimiyle uğraşan müşterilerin ilgisini çekecek. Makinalarımızın avantajlı fiyatı bunun bir nedeni değil. Mirtels lazer oyma makinalarının özellikleri de yüksek verimliliği (500 mm/s’den çok) ve yapılan görüntülerin çok yüksek kalitesi (300 dpi’den çok).

Şirketimizin ürettiği taş darbeli oyma makinaları, bu tür makinaların klasiği sayılır. Bunun avantajları, işlenebilirlik, kullanım ve bakım kolaylığı, çok yüksek kullanım süresi ve güvenliği. Oyma makinalarımızla yukarıda sayılan taş türleri yüzeylerinde her nevi görüntü ve yazıların oyulması mümkün. Yapmanızın tek bir istenileni foto veya öbür görüntüyü seçtiktan sonra olağan yazıcı gibi bunu yazdırtmanız.

Hem de alıcılarımıza birkaç seramik yazıcı modeli sunmaktayız. Bunlarda emaye, seramik veya porselen yüzeylerde fotoların (oval fotolar, levhalar) yapılması mümkün.

Mirtels makinalarının tamamı, satış öncesi testlerinden geçirilir. Mirtels taş oyma makinaları ve seramik yazıcıları için uzun süreli garanti verilir ve bölgesi ne kadar uzak olup olsun servis bakımı sağlanır.

 

Mirtels makinaları alıcıları ile satış sonrası ilişkilerinin özellikeri

Sunduğumuz Mirtels oyma makinaları satın almaya karar verdiğinizde sitemizin ilgili bölümünde açıklanan temsilciliklerimizin iletişim bilgilerine başvurarak bunu kolaylıkla yapabilirsiniz.

Makinalarımız işletimine başlanması kolay - tamamında kullanım ve bakım kılavuzunu içeren eğitim diski var. Ayrıca uzmanlarımız müşterilere hem telefon, e-mail gibi olağan iletişim yolları hem de ses ve video bağlantısı, Skype, Facetime gibi güncel iletişim yollarıyla gerekli danışmanlık verirler.

Çözülmesi uzaktan mümkün olmayan problemlerin meydana geldiği takdirde servis merkezlerimiz hizmetlerinden yararlanmanızı tavsiye ederiz. Bunlar ekipmanın garanti ve garanti sonrası bakımı yaparlar.