Bu tür makinaların farklı üreticilerinin teklif ettikleri oyma makilarından birini seçmenizde bedeli ve teknik özellikler i tek bir dikkat edileceği husus değil, bakım ve tamir hususlarının (garanti kapsamındaki dahiliyle) çözülmesine de dikkat verilmesi gerek. Aksi takdirde oyma makinasını kısa bir süre işlettikten sonra satın alma hususunu tekrar çözmeye mecbur olmanızın büyük bir riski var. Bu bakıştan Mirtels makinası alması, birkaç sebeple müşteri için en uygun çözümlerin biridir.

 

Oyma makinası bakımı

Mirtels şirketinin ürettiği oyma makinasının her modeli veyadiğerekipmanın bakımı da faaliyetimizin ana konularından biridir.

Oyma makinalarımızın tamamı seri olarak üretilmiş olup her bir makinaya satış öncesi test ve ayarlar yaptırılır ve bunun sayesinde alıcımız kaliteli ve işletimde test edilmiş ürünü alacak. İşletme değerlerinin ilgili makinalar için geçerli standart ve normlarına uygun olduğunu kontrol ettikten sonra şirketimiz alıcıya satın aldığı mala garanti verir.

Her bir oyma makinası modeli, şirketimizin çok tecrübeli yetkili personelince montaj edilir ve ayarlanır, bunun sayesinde alıcısına satın aldığı ürünün bedeline bakılmadan eksiksiz işletim kalitesi temin edilir.

Müşterilere verilen teknik destek

Mirtels oyma makinaları satın almasında uzmanlarımız alıcısına işletim eğtimimi verirler. Uzaktan satın alnıdığı takdirde makina operatörü talimat ve videoları içeren DVD diski ile eğitim alır.

Hem de teknik destek olarak şirketimiz personeli müşterilerimize makinalarımızıla ilgili her husus ve problemlerin ehliyetli çözümü ve çabuk konsultasyonları sunarlar. Uzmanlarımız teknik desteği ve konsultasyonları online rejiminde telefon, Skype veya e-posta yazışma yolu ile verebilirler. Ayrıca da bilgi desteğimizin başka bir avantajına dikaktinizi çekmek istiyoruz: her bir müşteriye özel bir yaklaşım.

Oyma makinaları tamiri

Mirtels oyma makinaları tamiratı (evet, böyle bir durum da olabilir) iki varyantlarından biri ile yapılacak: makinanın şirket servis merkezine teslim edildiği takdirde uzmanlarımız tarafından veya alıcı kendisi bunu yapar.

Makinaların tamamı modül olarak ümal edilmiştir, bunun için gerekli modül alınıp makinayı kolayca tamir edebilirsiniz. Bu tip eylemlerin yapılması için özel bir becerilere sahip olmanız gerekmeyecek.